НАШІ ПОСЛУГИ

ЗАСВІДЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ В ТПП УКРАЇНИ

Засвідчення документів в Торгово-Промисловій Палаті України – бюро перекладів Всеукраїнське бюро перекладів №1 вирішить питання швидко та комплексно!

Наша компанія надає широкий перелік послуг для юридичних осіб. Однією з них є засвідчення документів в ТПП. Проведення даної процедури є необхідним для різного роду документації при веденні зовнішньоекономічної діяльності українських компаній і підприємців, а також для іноземних інвесторів, бізнесменів. 

 

В яких випадках необхідно оформлення документів в ТПП України?  

У функції ТПП України входить видача, а також посвідчення, засвідчення документів комерційного характеру, що відносяться до зовнішньоекономічної діяльності підприємців, підприємств та його об'єднань. У більшості випадків такими документами є контракти, сертифікати походження, інвойси, товаророзпорядчі документи. На практиці цей перелік дуже широкий, адже сучасний бізнес надзвичайно динамічний і різноманітний.

З переліку послуг нашого бюро перекладів очевидно, що ми проводимо засвідчення документів, згідно різних процедур. До основних з них відносяться апостилізація документів, легалізація через консульство. Однак різного роду документація комерційного характеру, згідно міжнародного права, не може бути піддана таким видам посвідчення. У таких випадках засвідчення документів проводиться в ТПП України, тобто в органі, який спеціально уповноважений засвідчувати такого роду інформацію перед різними компаніями, організаціями та установами іноземних держав.