НАШІ ПОСЛУГИ

УСНІ ПЕРЕКЛАДИ

Синхронний, послідовний усний переклад від Бюро Всеукраїнське бюро перекладів №1 (Київ) – надійне вирішення завдання в будь-який час та в будь-якій ситуації!

У Вашій компанії або ж у Вас особисто виникла необхідність проведення ділових переговорів, звичайної або ж відеоконференції, семінару, презентації для людей, які розмовляють різними мовами? Наше агентство надасть кваліфікований персонал і сучасне обладнання, організує комфортне спілкування між усіма співрозмовниками. 

В залежності від вирішення завдання послуги усного перекладу надаються у двох основних форматах – послідовному та синхронному. Обидва формати потребують не лише високої кваліфікації усного перекладача, а і особливих навичок. Також необхідно застосування спеціального обладнання, методик праці.

В обох випадках знадобиться спеціалізований переклад, якщо переговори, конференція проводяться, наприклад, на технічну, медичну, юридичну тематику. Працівники бюро Всеукраїнське бюро перекладів №1 готові вирішити завдання будь-якої складності на будь-яку спеціалізовану тематику.

 

Дипломований усний перекладач для здійснення нотаріальних або інших офіційних дій

Закордонним гостям Києва нерідко потрібен усний перекладач-гід, який допоможе оперативно вирішити всі питання під час переміщення по місту, спілкування з різними людьми.  Дану послугу досить часто замовляють в  бюро Всеукраїнське бюро перекладів №1. Виділити слід ті випадки, коли у іноземця виникає необхідність здійснити певні офіційні дії – наприклад, засвідчити договір, статутні документи підприємства у нотаріуса, виступити в суді чи інших державних установах.  В цьому випадку послуги усного перекладача повинен, надавати кваліфікований спеціаліст. Згідно українського законодавства, ним може виступати перекладач, який має відповідний диплом про вищу освіту. Бюро Всеукраїнське бюро перекладів №1 готове надати дипломованих спеціалістів високої кваліфікації, які вирішать всі поставлені питання.

 

Усний переклад від агентства Всеукраїнське бюро перекладів №1 – гарантія якісної послуги у форматі  24/7! 

Навіть при самому ретельному плануванні, в сучасному динамічному світі завдання нерідко виникають чи змінюються несподівано. Ситуація різко змінилася і послуги усного перекладача в Києві Вам необхідні терміново, потрібно вирішити питання буквально до ранку? До Ваших послуг бюро Всеукраїнське бюро перекладів №1 – ми працюємо в форматі 24/7! Заповнить заявку пізно ввечері, рано вранці – ми візьмемося за вирішення завдання негайно!